#1 Padbar (ul. Kazimierza Wielkiego 1)

Padbar to miejsce, które na pewno spodobać może się większości ludzi, w szczególności tym, którzy są fanami gier na konsolach. Jeśli chcesz poczuć się znów jak dziecko to śmiało istnieje możliwość zagrania w Super Mario Bros na Pegazusie, a dla tych z Was, którzy fanami są nowszych konsoli znajdą się gry na Xbox, PlayStation oraz Wii.


 

#2 Kocia kołyska (ul. Rynek 5)

W Kociej Kołysce oprócz wypicia dobrego jakościowo piwa, możesz w ciekawy i aktywny sposób spędzić czas ze swoimi znajomymi. Dostępne są tam do użytku gości gry planszowe, które naprawdę potrafią wciągnąć! A wtedy trudno zliczyć ile piwek się już wypiło…


 

#3 Salonik (ul. Braniborska 2)

To typowo studencki bar, w którym każdy uczący się otrzyma ciekawą zniżkę na piwo lub inny alkohol. W Saloniku możesz również pobawić się i pograć w bilard, darty lub nawet ping-ponga!


 

#4 Up (ul. Kazimierza Wielkiego 1)

To jeden z najciekawszych barów we Wrocławiu. Swoją wyjątkowość zawdzięcza przede wszystkim temu, że umieszczony jest na dachu budynku Times. Wypijesz tu przepyszne i pięknie zaserwowane drinki oraz wychillujesz się na leżaku patrząc na panoramę miasta.


 

#5 Das Lokal (pl. Solidarności 1)

To niezwykle tajemnicza miejscówka, do której bardzo trudno jest po raz pierwszy trafić. Wszystko dlatego, że nie ma nigdzie umieszczonych kierunkowskazów jak się kierować, a na samych drzwiach nie znajduje się informacja z nazwą klubu. Sprawia to, że lokal ten jest niezwykle hipsterski, a jego wnętrze bardzo mroczne i oryginalne.


 

#6 Klub Pralnia (ul. Krakowska 100)

W Pralni organizowane są koncerty, w szczególności te elektroniczne i undergroundowe. Smaczku i wrażeń dodaje również niezwykle klimatyczne, industrialne wnętrze, które warto jest zobaczyć.


 

#7 Stary Klasztor (ul. Purkyniego 1)

Jak sama nazwa wskazuje, ten klub znajduje się w miejscu, w którym kiedyś faktycznie był klasztor. Sprawia to, że wnętrze poraża swoim klimatem, który głównie tworzy strzelistość budowli. W Starym Klasztorze przede wszystkim odbywają się koncerty, ale również możesz przyjść tam i wypić dobre piwko.


 

#8 Czajownia (ul. Białoskórnicza 7)

To miejsce przeznaczone dla tych z Was, którzy nie przepadają za alkoholem i szukają oryginalnej miejscówki, gdzie można wypić coś dobrego, ale pozbawionego procentów. W Czajowni serwowane są przeróżne rodzaje herbat i jesteśmy pewni, że o połowie z nich nawet nie słyszałeś.


 

#9 Kalaczakra (ul. Kuźnicza 29A)

Kalaczakra to absolutnie niesamowite i klimatyczne miejsce, które we Wrocławiu istnieje już naprawdę długo. Uwielbiamy tu wracać, żeby napić się aromatycznej cynamonowej herbaty, zjeść wegetariańskie placuszki i zrelaksować się na wygodnych pufach.


 

#10 Browar Stu Mostów (ul. Długosza 2)

Dla fanów piwa miejsce to jest must have w kategorii odwiedzenia. W Browarze Stu Mostów wypijesz piwo rzemieślnicze, które warzone jest na miejscu. Przesympatyczna obsługa i fenomenalny, industrialny klimat sprawia, że weekendowy wypad ze znajomymi w to miejsce należy do ogromnych przyjemności!


 

Z chęcią dowiemy się również jakie Wy znacie nietypowe i godne odwiedzenia miejsca we Wrocławiu, gdzie możemy napić się dobrego alkoholu lub czegoś innego? Podzielcie się z nami, trzeba w następny weekend zaprosić gdzieś swoją ekipę! 🙂