#1 Fontanna multimedialna

Wrocławska fontanna multimedialna jest najpiękniejszą tego typu atrakcją, jaką możemy znaleźć na terenie całej Polski. Otwarta w okresie wiosenno-letnim oraz wczesną jesienią może być idealnym pomysłem na randkę lub spędzenie czasu ze znajomymi. Nie wspominając już o tym, że warto tam zabrać przyjaciół, którzy nie mieszkają we Wrocławiu i oczekują zobaczyć naprawdę niepowtarzalne miejsca.

#2 Pokoje zagadek

We Wrocławiu posiadamy aż cztery tego typu pokoje: Logical Room, ExitRoom, EscapeMe oraz Let Me Out. To genialna opcja na kreatywne i niebanalne spędzenie czasu ze znajomymi. Cała zabawa polega na tym, że zostajemy zamknięci w pokoju pełnym zagadek i rozwiązując poszczególne zadania musimy dotrzeć do klucza, którym otworzymy drzwi. Czas ucieka naprawdę szybko, a niezapomniane wrażenia są zapewnione!

#3 Aquapark

Masz już dość zwykłego pływania na basenach rekreacyjnych? Wybierz się do Aquaparku, który oprócz klasycznego basenu oferuje również szereg innych atrakcji – jacuzzi, zjeżdżalnie oraz strefa wellness. Wrocławski park wodny posiada naprawdę szeroko rozbudowaną ofertę z saunami, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Czas spędzony w Aquaparku na pewno będzie można zaliczyć do udanych, jeśli wybierzemy się do niego większą grupą, ale również wypad w pojedynkę sprawi, że przyjemnie się zrelaksujemy.

#4 Podróż bryczką

To ciekawa atrakcja nie tylko dla turystów, ale dla Wrocławian również. Możesz skorzystać z oferty przejażdżki wystylizowaną bryczką po najciekawszych zakątkach centrum miasta. Kto wie, może akurat odkryjesz coś, o czym wcześniej nie miałeś pojęcia i w przyszłości zaskoczysz swoich znajomych tą wiedzą?

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych propozycji i zachęcamy do komentowania! Może korzystaliście już z naszych przykładów i chcecie podzielić się swoimi wrażeniami? Komentujcie, udostępniajcie, a będzie nam naprawdę miło 🙂