#1 Sofitel (ul. Św. Mikołaja 67)Największa zaleta hotelu Sofitel? Oczywiście jego lokalizacja! Hotel położony jest zaledwie 50 metrów od rynku, co sprawia, że jest to genialna opcja dla turystów, dla których centrum miasta jest najważniejszym punktem zwiedzania. Ponadto Sofitel cieszy się pozytywną opinią ze względu na wysoką jakość obsługi oraz zadbane pokoje.

#2 Mercure (Pl. Domikinański 1)W Mercure warto się zatrzymać jeśli przyjeżdżamy do Wrocławia na jakąś konferencję lub też wyjazd służbowy. Położony w bardzo atrakcyjnej okolicy, z której blisko jest do Galerii Dominikańskiej, Ostrowa Tumskiego oraz Rynku Głównego. Przez klientów ceniony jest za sympatyczny serwis oraz dobre usługi gastronomiczne.

#3 Radisson Blu (ul. Purkyniego 10)To hotel również położony w świetnej lokalizacji, ponieważ blisko jest z Radissona do centrum czy Panoramy Racławickiej. Radisson Blu jest przeznaczony dla wymagających ludzi, którzy oczekują najlepszej jakości, ponieważ wnętrze jest bardzo eleganckie i wytworne.

#4 Ibis Styles (pl. Konstytucji 3 Maja)Przyjazna obsługa, darmowy parking hotelowy oraz fakt, że zwierzęta są w tym miejscu chętnie widziane sprawia, że Ibis jest częstym wyborem ludzi, którzy przyjeżdżają do Wrocławia! Goście chwalą obsługę, zadbane wnętrza, nowoczesny design oraz bliskość do dworca PKP.

#5 Puro (ul. Włodkowica 6)Zaledwie półkilometrowa odległość od rynku sprawia, że Puro jest doskonałym wyborem dla dojrzalszych turystów, którzy nie chcą mieszkać w ścisłym centrum, ale również nie odpowiada im przemieszczanie się przez pół miasta do rynku. Elegancja, komfort i nowoczesność to cechy, które zadowoleni klienci wymieniają jako najważniejsze.

#6 Best Western Plus Q (ul. Zaolziańska 2)Hotel położony w dogodnej lokalizacji, który charakteryzuje się nowoczesnością to coś, czego do tej pory na hotelowej mapie Wrocławia brakowało. Best Western Plus Q jest klasą samą w sobie, która oferuje obsługę najwyższego poziomu oraz niezwykle wysoki standard.

Podzielcie się również swoimi faworytami! Które wrocławskie hotele uważacie za najlepsze? Gdzie lubicie się zatrzymywać w podróży?