Dzisiejszy wpis przeznaczony jest dla wszystkich fanów muzyki. Uwielbiamy chodzić na koncerty i jest to jedna z naszych ulubionych aktywności, na którą możemy pozwolić sobie w czasie wolnym. Na szczęście Wrocław jest miastem, które obfituje w wiele wydarzeń kulturalnych, dlatego mieszkańcy mogą wybierać najlepsze dla siebie opcje. Przejdźmy zatem do przedstawienia najgodniejszych uwagi sal koncertowych w mieście.

#1 Stary Klasztor

Niezwykle klimatyczny klub, który składa się z dwóch sal koncertowych – mniejszej na dole lokalu oraz dużej, gotyckiej na wyższym piętrze. Stary Klasztor cechuje się niesamowitą akustyką oraz niepowtarzalnym klimatem, który sprawia, że każdy koncert w tym miejscu staje się niezapomniany!

#2 Eter

Eter to klub w centrum Wrocławia, który cieszy się ogromną popularnością mieszkańców. Bardzo dobra akustyka oraz dużo miejsca dla publiczności sprawia, że zespoły muzyczne z chęcią wybierają to miejsce na swoje występy.

#3 Alibi

Klub znajdujący się na wrocławskim Grunwaldzie kojarzony jest przede wszystkim z imprezami w stylu hip-hop. Wiele raperów, ale nie tylko, chętnie występuje w tym klubie muzycznym. Alibi nie jest tak duże jak powyższe sale koncertowe, ale właśnie niewielka przestrzeń jest atutem w tym przypadku, ponieważ tworzy się niezwykle przyjazna atmosfera.

#4 Impart

To miejsce, które przeznaczone jest na spokojniejsze występy, ponieważ sale w Imparcie wyposażone są w miejsca siedzące. Genialna akustyka i właśnie sposobność do siedzenia podczas trwania występu sprawiają, że czas spędzony na koncercie w tym miejscu mija niezwykle szybko i przyjemnie.

#5 Stadion Wrocław

Na stadionie, który znajduje się na Maślicach organizowane są nie tylko mecze, ale również duże imprezy, w tym koncerty muzyczne. W tym miejscu idealnie realizowane są koncerty wielkich zespołów, w szczególności artystów zagranicznych, które ściągają na widownię tłumy fanów.

#6 Hala Stulecia

Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków Wrocławia również posiada możliwość zorganizowania koncertu na swojej powierzchni. Często odbywają się tam koncerty plenerowe, ale również i imprezy takie jak sylwestry czy różnego rodzaju gale. Niesamowity klimat i piękne widoki to coś, czego się szybko nie zapomina!

#7 Firlej

Firlej jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów muzycznych w całym mieście. Charakteryzuje się niezwykle tajemniczym wnętrzem oraz dogodną akustyką, co sprawia, że czas spędzony w tym klubie zawsze należy do udanych.

Jesteśmy ciekawi jakie miejsca na koncerty preferujecie wy? Czy w ogóle lubicie chodzić na tego typu wydarzenia, czy jednak wolicie spędzić ten czas w domowych pieleszach? 🙂