#1 Kinderplaneta (Arkady, Ferio-Gaj, Auchan Bielany, Pasaż Grunwaldzki, Renoma, Carrefour Borek, Sky Tower)

Kinderplaneta to sieć nowoczesnych placów zabaw dla dzieci. W samym Wrocławiu znajduje się siedem placówek, do których możesz wybrać się ze swoją pociechą. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że Twój maluch – młodszy lub starszy na pewno nie będzie się tam nudził. Sami z chęcią mielibyśmy ochotę znów popływać w basenie z kolorowymi kulkami…


 

#2 Aquapark (ul. Borowska 99)

Jak wiadomo, ruch to zdrowie i wskazany jest każdemu – dzieciom, żeby mogły się dobrze rozwijać oraz dorosłym by utrzymać zdrowy organizm. Aquapark to miejsce, w którym pobawisz się ze swoją pociechą, przez co rozrywka będzie obustronna. Mnogość zjeżdżalni i innych atrakcji sprawia, że czas spędzony w tym miejscu biegnie naprawdę szybko.


 

#3 Ogród Zoologiczny (ul. Wróblewskiego 1)

Kto z nas, dorosłych nie lubi zwierzątek? Możemy zatem jedynie sobie wyobrazić jak wielką rozrywką jest przyglądanie się małpkom, wielbłądom i innym przedstawicielom świata zwierząt dla dzieciaków lub wrócić się pamięcią kilkanaście lat wstecz. Wybierając się tam, musicie przygotować się na naprawdę długi dzień i zadbać o napoje oraz jedzenie lub skorzystać z serwowanej na terenie obiektu gastronomii.


 

#4 Humanitarium (ul. Stabłowicka 147A)

Nauka poprzez rozrywkę jest naprawdę fenomenalnym pomysłem, który rozwija naszą pociechę, a jednocześnie dostarcza jej zabawy. W Humanitarium nie tylko możecie pozwiedzać gotowe wystawy, ale również z dzieckiem wziąć udział w różnego rodzaju eksperymentach. To idealne miejsce na wypad z troszkę starszym dzieckiem, ponieważ maluszki mogą po prostu nic nie zrozumieć.


 

#5 Wyspa Przygody (ul. Braci Gierymskich 131)

Parki linowe kojarzyć się mogą z niezwykle wyczerpującą i trudną aktywnością. Jednak tak naprawdę to genialna opcja na aktywne spędzenie czasu z rodziną. Dzięki temu, że istnieją trasy o różnym rodzaju zaawansowania, śmiało możesz się wybrać tutaj z młodszym lub starszym dzieckiem.


 

#6 Teatr Lalek (pl. Teatralny 4)

W Teatrze Lalek możesz miło spędzić czas ze swoim dzieciaczkiem oglądając ciekawe spektakle. Znaleźć tam możesz nowoczesne adaptacje dobrze znanych klasycznych bajek oraz zapoznać się z tekstami autorów, którzy tworzą specjalnie dla Wrocławskiego Teatru Lalek.


 

#7 Klubodzieciarnia (ul. Skarbowców 64)

Klubodzieciarnia to miejsce dla dorosłych i maluchów. Dzieci mogą śmiało korzystać z dostępnych sprzętów do zabawy lub brać udział w zorganizowanych zajęciach, a rodzice w tym czasie mają czas dla siebie, w którym zjeść mogą przepyszne domowe ciasto lub wypić aromatyczną kawę lub herbatę.


 

#8 Multikino (Arkady, Pasaż Grunwaldzki)

Seanse w kinie nie muszą odbywać się jedynie wieczorami lub popołudniami. W Multikinie przez okres wakacyjny oraz później istnieje możliwość zabrania swojego dziecka na poranny seans wybranej bajki. Wszystkie dzieci powyżej 2 lat wraz z rodzicami zapraszamy zatem do Multikina!


 

#9 Bobolandia (ul. Długosza 59)

Największy w Polsce park rozrywki rodzinnej to tytuł, który otrzymała właśnie wrocławska Bobolandia. Sprawia to, że możesz jedynie wyobrazić sobie jak wiele atrakcji czeka w tym miejscu na Twoją pociechę. Trampoliny, wulkan, małpi gaj to jedynie część z dostępnych atrakcji!


 

A jakie są Wasze ulubione miejsca na spędzenie w nich czasu z dzieckiem? Podzielcie się z nami swoimi sekretnymi miejscówkami.